Kaymakamımız Sayın İhsan Emre AYDIN şehit yakınları ve gaziler ile iftar sofrasında buluştu.
 
Aziz şehitlerimizin yakınları ve kahraman gazilerimiz Akkışla ve Sarıoğlan Kaymakamlıkları tarafından düzenlenen ortak iftar programında ağırlandı.
Programda Kur'an-ı Kerim Tilaveti okunarak başlandı. Sayın Kaymakamımız İhsan Emre AYDIN Şehit Aileleri ve gazilerimize hitaben yaptığı  konuşmasında ‘Devletimizin büyük bir devlet olduğunu ve Şehit aileleri ve gazilerin her zaman yanında olduğunu belirterek şu şekilde devam etti; Sizler bu aziz vatan toprağı için evlatlarınızı feda ettiniz, bizler ise devlet olarak millet olarak her zaman sizlerin yanınızda durmaya devam edeceğiniz, Kaymakamlık, Belediye ve diğer kurumlar ve sivil toplum kuruluşlarıyla bir işiniz olduğunda lütfen siz yorulmayın bizimle iletişime geçin bizler sizin yerinize yorulalım. Bu güzel ortamda bizleri yalnız bırakmayıp buraya kadar geldiniz için bir kez daha teşekkür eder siz kıymetli şehit yakınları ve kahraman gazilerimize minnet duygularımla saygı ve sevgilerimi sunarım dedi’.
Aziz şehitlerimizin yakınları ve kahraman gazilerimizin onur konuğu olarak katıldığı İftar programına Kaymakamımız Sayın İhsan Emre AYDIN’ın yanı sıra Akkışla Belediye Başkanı Sayın Ali ERGÜL ve eşi, Sarıoğlan Belediye Başkanı Sayın Ali Osman YILDIZ ve eşi, Sarıoğlan Cumhuriyet Savcıları Sayın Halit BİLGİÇ ve Sayın Mehmet Emin GÜL, Sarıoğlan Asliye Hukuk Mahkemesi Hakimi Sayın Funda Ateş GÜL, Sarıoğlan Sulh Ceza Mahkemesi Hakimi Sayın Aylin BARAN, Adalet ve Kalkınma Partisi Sarıoğlan İlçe Başkanı Sayın Ahmet CERİT, Akkışla İlçe Jandarma Komutanı, Sarıoğlan İlçe Jandarma Komutanı, Akışla İlçe Emniyet Amiri, Sarıoğlan İlçe Emniyet Amiri,  İlçe Müftüsü, Akkışla S.Y.D Vakfı Müdürü, Sarıoğlan S.Y.D Vakfı Müdürü, S.Y.D Vakfı Mütevelli heyeti üyeleri ile her iki ilçe S.Y.D. vakfı çalışanları katıldı.