Kaymakamımız Sayın ihsan Emre AYDIN Jandarma Teşkilatının 178. Kuruluş Yıl Dönümü için Kutlama Mesajı Yayınladı.

 
Ülkemizin emniyetini ve asayişini halkın, huzur ve güveninin koruyucularından biri olan Jandarma Teşkilatımızın 178. yıl dönümünü kutlamaktayız.
 
Vatan savunmasında, bölünmez bütünlüğümüzün korunmasında, ülkede huzur ve güvenliğin sağlanmasında üstün bir hizmet anlayışıyla görev yapan Jandarma Teşkilatımız, iyi yetiştirilmiş ve çağın gereklerine göre donatılmış personeli ve üstün vazife bilinci ile milletimizin güven ve takdirini kazanmıştır.
 
Yurdumuzun her köşesinde halkla iç içe olarak büyük bir özveri ve heyecanla görev yapan, hukuk devletinin kurallarına uygun, vatandaşlarımızın hak ve özgürlüklerine saygılı, halkın memnuniyetini sağlayacak şekilde güvenlik hizmeti sunmayı benimsemiş ve halkımızla bütünleşmiştir.
 
Bu duygu ve düşüncelerle başta çalışma arkadaşlarım olmak üzere tüm Jandarma Teşkilatının 178. Kuruluş yıl dönümü ‘nü kutluyor, görevleri başında hayatını kaybeden kahraman şehitlerimizi rahmet, gazilerimizi minnetle anıyor, Jandarma Teşkilatı`na görevlerinde başarılar diliyorum.